Prijava na e-novice

Pravila uporabe
UMco d.d.
Leskoškova 12
SI-1000 Ljubljana

T: 01 520 18 30
F: 01 520 18 40
info@umco.si Oglejte si zemljevid z lokacijo podjetja
Bukla - brezplačna revija o dobrih knjigah.




Katalogi
O podjetju Kdo smo

Direktor:
dr. Samo Rugelj, telefon:   01 520 18 30  , e-mail: samo@umco.si

Direktorica medijev in založništva:
Renate Rugelj, telefon:      01 520 18 34  ,  041 670 666, e-mail: renate@umco.si , bukla@umco.si

Medijski oddelek:
Klara Jarc, telefon:       01 520 18 39 ,  041 670 666 , e-mail: knjigarna@umco.si
Aleš Cimprič, telefon:        01 520 18 49  , e-mail: urednistvo@umco.si
Mojca Sešek, telefon:        01 520 18 32  ,  051 351 344 , e-mail: mojca@umco.si

Poslovna tajnica in administracija podjetja UMco:

Metka Flerin, telefon:        01 520 18 30  , e-mail: info@umco.si

Komerciala - tekstilni oddelek:
Mojca Sešek
, telefon:        01 520 18 32,   051 351 344  , e-mail: mojca@umco.si
Metka Flerin, telefon:         01 520 18 46,   041 665 877  , e-mail: metka@umco.si
Eva Dimnik, telefon:           01 520 18 43 ,  031 677 779  , e-mail: eva@umco.si
Andreja Kešpret, telefon: 01 520 18 36,   041 665 877,   e-mail: andreja@umco.si
Tina Šebenik, telefon:        01 520 18 37,   031 677 779,   e-mail: tina@umco.si

Skladišče: telefon:  01 547 58 83